Oksanas Kuzevanovas galerija

Šeit jūs iepazīsities ar maniem darbiem, idejām un radošiem eksperimentiem! Kā arī atradīsiet pārskatus par maniem zimēšanas kursiem un meistarklasēm.

Laiku pa laikam es šeit publicēšu paziņojumus par manām meistarklasēm. Kopā ar jums es zimēšu, eksperimentēšu un radošu skaistumu, atbildot uz jūsu jautājumiem.

Ja jūs interesē mākslas darbu izveidošanas vēsture, mākslinieka ceļš, radošie eksperimenti, māksla visās tās formās, vai jums vienkārši patīk zīmēt, tad laipni lūgti manā mākslas pasaulē KuzevanovaArt!

Es ceru, ka jums viss iepatikies, un jūs atradīsiet noderīgu un interesantu informāciju.

Abonējiet vietnes jaunumus:

Loading

Pierakstieties uz maniem sociālajiem tīkliem, lai sekot līdzi visiem jaunumiem:

Grafiskās tehnikas man ir ļoti tuvas. Zīmēšanas līniju kontrasts un precizitāte tiek atspoguļoti ar zīmuļu vai marķieru palīdzību. Abstraktajiem un izteiksmīgajiem traipiem var dot izpausties akvareļu vai pasteļu skicēs. Minētos albumos es savācu savus labākos darbus. Bet, tā kā es turpinu stumties uz priekšu un attīstīties, mani darbi albumos periodiski mainās no vecākajiemm, no kuriemm es jau esmu izaugusi, uz jaunākajiem, kuros es tagad attīstos.

Daži no maniem darbiem:

"Iekārtojoties dzīvoklī , pamanīju , ka viena siena izskatās uzkrītoši tukša. Nodomāju , ka klusā daba derētu…. Oksana! Griezos pie viņas ar lūgumu un Oksana laipni piekrita. Vienīgais, kas no manis bija vajadzīgs – sienas fotogrāfija. Viss pārējais bija Oksanas ziņā. Es, protams nešaubījos par viņas zīmēšanas spējām un talantu , bet tas ko ieraudzīju – pārspēja visas manas fantāzijas! Fantastisks darbs , pie tam glīti ierāmēts un noformēts! Paldies!"

Man patīk izmēģināt jaunus materiālus un dalīties ar saviem iespaidiem! Dažiem materiāliem es veicu video pārskati, kā arī video zīmēšanas nodarbības ar detalizētiem paskaidrojumiem krievu valodā.

Man patīk izmēģināt jaunus materiālus un dalīties ar saviem iespaidiem! Dažiem materiāliem es veicu video pārskati, kā arī video zīmēšanas nodarbības ar detalizētiem paskaidrojumiem krievu valodā.

Man vienmēr patika zīmēt, un no pašas bērnības sapņoju kļūt par mākslinieku.

Bērnībā man visvairāk patika flomāsteri un guaša ar savu spilgtumu. Tagad man vairāk patīk gaišas akvareļu pārejas un zīmuļu tonēšana. Man patīk eksperimentēt ar dažādām metodēm un stiliem, piesaistot dvēseli un atklājot sevi savā radošumā. Ar katru savu darbu es iemācos kaut ko jaunu, meklēju jaunus tēlus, kā arī eksperimentēju ar krāsu un materiālu savienojumiem.

2011.gadu es uzskatu par savas “apgaismības” gadu, jo tieši tad es sāku nopietni nodarboties ar zīmēšanu un gleznošanu, mācoties pie Jekaterinas Boļšakovas Radošas Izaugsmes Studijā. Pēc tam bija patstāvīgi radoši meklējumi, labas grāmatas, tiešsaistes meistarklases un citi kursi.

Savā mākslas ceļā es īstenoju dažus interesantus radošus projektus: uzzīmēju vairākas klusās dabas un portretus pēc pasūtījuma, noformēju tematiskas pastkartes Dzejas lasījumu dalībniekiem, apgleznoju dažas sienas sabiedriskajās vietās un privātajās teritorijās, veicu vairākus digitālus logotipus mājas lapām un par savu galveno sasniegumu šobrīd uzskatu teātra dekorācijas, ko noformēju pirmizrādei, kas notika 7. jūnijā Maskavas Namā.

Pavisam nesen es apmācīju zīmējumu mazās grupās, un savās nodarbībās es palīdzu atklāt nepārbaudītās prasmes pilnīgi visiem, kas vēlas zīmēt. Esmu pārliecināta, ka ikviens var iemācīties skaisti zīmēt. Es ļoti labi zinu, ko nozīmē atbalsta trūkums radošu darbu veidošanā, tāpēc savās klasēs es cenšos atrast individuālo pieeju katram studentam, lai parādītu pozitīvos aspektus viņu darbos un izlemtu, kā rīkoties, lai labotu trūkumus. Esmu pārliecināta, ka nav sliktu zīmējumu, jo pilnīgi ar katru zīmējumu cilvēks praktizē un iegūst savu pieredzi. Lielie mākslinieki nekad nebūtu kļuvuši lieliski, ja nekad nebūtu sākuši zīmēt primitīvus uzmetumus.

Ja jūs patiešām kaut ko ļoti vēlaties, viss Visums pievienosies piepildīt jūsu vēlēšanas!

Uzdrošinieties! Sapņojiet! Zīmējiet!

UZDOT JAUTĀJUMU

Ja jums ir kādi jautājumi, vēlmes vai ieteikumi, sazinieties ar mani. Es ļoti priecāšos saņemt jūsu vēstules un ar lielu prieku jums atbildēšu!

ATBALSTĪT PROJEKTU

Man patīk radīt negaidītas dāvanas maniem draugiem un sekotājiem. Un es ar prieku sniegtu ikvienam cienīgus mākslas materiālus vai dekorētas gleznas. Ja jūs vēlaties kļūt par īstu prieka daļu, jūs varat atbalstīt manu projektu.

VEIKT PASŪTĪJUMU

Ja jums ir radoša ideja, kuru vēlaties pārvērst par realitāti, to raksturojot uz papīra, audekla vai jebkuras citas jūsu interjera virsmas, iespējams es varu jums palīdzēt! Bet veiksmīgai sadarbībai nepietiek ar vienu ideju un vēlmi. Šajā sadaļā aprakstīti apstākļi, kuros man ir ērti strādāt, un kā rezultātā izpildīt jūsu pasūtījumu.

Copyright © 2016-2019 KuzevanovaArt

...

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!

%d такие блоггеры, как: